Скляні перегородки купити

На зміну міцним бетонним або цегляним стінам приходять принципово нові конструкції, що дозволяють легко трансформувати будь-який простір буквально в
Протягом декількох годин. Скляні перегородки купити через те, що монтаж здійснюється без зайвого бруду, а розбирання – без оглушливого гуркоту.

Види перегородок

Для створення кабінетів керівництва, кімнати для переговорів, господарських приміщень або санвузла застосовуються непрозорі матеріали. Найчастіше зводять перегородки з гіпсокартону, які міцні і мають високий рівень звукоізоляції. Його листи при цьому використовуються в якості зовнішньої обшивки. Всередині знаходиться звукоізоляційний матеріал, і там же поміщають кабелі та електропроводку.

Зазвичай товщина листа складає півтора сантиметра. Якщо ви хочете навішувати на нього полки, товщину досить збільшити всього на 3 міліметри. Покриття обшивки вінілової плівкою в тон основному інтер’єру дозволяє перегородки з гіпсокартону зробити прикрасою будь-якого приміщення. Воно буде виглядати стильно, сучасно і респектабельно.

Як наповнення можуть застосовуватися також плити ДСП, пластик, метал, дерево або комбінація декількох видів матеріалу. Вони монтуються на алюмінієвому каркасі, який готується, але в той же час важить значно менше, ніж сталеві профілі.

Секрет популярності скляних перегородок

Щоб зберегти колишній обсяг приміщення і забезпечити співробітникам хороший візуальний контакт один з одним, нерідко встановлюють суцільноскляні перегородки. У них відсутні рамні профілі, збільшується площа скління і створюється відчуття особливої ​​прозорості. До того ж вони можуть бути нестандартної конфігурації, що дозволить дизайнерам створити будь-який, самий оригінальний інтер’єр.

Цей вид конструкції вельми популярний при оформленні вітрин, причому не тільки внутрішніх, але і зовнішніх. Скляні перегородки використовують в торгових центрах і бутіках. А в офісах суцільноскляні перегородки виконують відразу дві функції. З одного боку, вони добре поглинають шум, неминуче виникає у великих приміщеннях, і створюють співробітникам комфортні умови роботи. З іншого боку, вони не заважають проникненню денного світла, який більш корисний для зору, ніж штучний. Від нього у людей поліпшується настрій, та й на оплаті рахунків за електроенергію можна заощадити.

стеклянные офисные перегородки
стеклянные офисные перегородки
стеклянные перегородки для агрокомпаний
стеклянные и офисные перегородки для Mareven

Монтаж стаціонарних перегородок

Процес починається з розмітки, по якій надалі буде кріпитися каркасний профіль. Стійки і ригелі в залежності від системи перегородок з’єднуються або за допомогою спеціальних кронштейнів, або шурупами. У міру складання каркаса встановлюється заповнення – одинарне або подвійне. При необхідності в засклені прорізи встановлюються міжрамні горизонтальні жалюзі з висновком механізму назовні. При підвищених вимогах до звукоізоляції між панелями глухого заповнення прокладається мінеральна вата. Після закінчення установки заповнення в отвори монтуються двері (спочатку дверна коробка, а потім і полотно з наступним регулюванням)

Монтаж перегородок: особливості

Грамотний монтаж офісних перегородок не менш важливий, ніж якість їх виготовлення. Саме від того, наскільки правильно буде виконаний монтаж всіх конструкцій, залежить їх довговічність, надійність і навіть загальний зовнішній вигляд.

Наші фахівці мають великий досвід по установці перегородок, тому їх робота завжди дозволяє отримати прекрасний результат навіть там, де потрібна особлива точність, а геометрія приміщення залишає бажати кращого.

Монтаж перегородок без допомоги фахівців може спричинити за собою додаткові витрати. Тому краще відразу подбати про те, щоб всі конструкції були встановлені правильно

Скляні перегородки купити і замовити установку

Зверніться до будь-якого з наших фахівців перед покупкою. Дізнайтеся про всі особливості скляних офісних перегородок – який вибрати спосіб кріплення (щоб не зіпсувати поверхню підлоги або стелі), яку вибрати фурнітуру, декорування скла і т.д.
Для швидкого розрахунку вартості офісних перегородок відправте заявку або відразу замовте завмер

Вас звати (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Розрахунок проектуКонсультаціяПередзвоніть мені

Повідомлення

Мене зацікавила продукція (обов'язково)
Офісні перегородкиСкляні перегородкиРозсувні перегородкиСантехнічні перегородки

sales@a-wall.com.ua

+38 (050) 93 729 13

+38 (044) 33 995 13