Представляємо вашій увазі, практичне використання HPL в дизайні приміщень. Різні декори, кольору, різноплановість обробки матеріалу вже стали постійною практикою використання HPL пластика в Європі. Нижче ви можете побачити роботи в будівлі залізничного вокзалу м. Краків, Польща.

Наш сусід йде в ногу з часом. Пора і нам почати використовувати HPL панелі як декор стін, колон і стелі. Ну і облаштування сантехнічних кабін і меблів теж. Вогнестійкою і вологостійкість, відсутність шкідливих хімічних елементів, противоударность HPL панелей – це одні з основних характеристик, які роблять незамінність цього матеріалу в проведенні внутрішніх і зовнішніх робіт з декорування приміщень.

Але ні тільки це є головною визначною пам’яткою цього вокзалу. В інтернеті общедостуной є інформація про те, що на вокзалі провели реконструкцію в 2014 році.

За рік роботи, вокзал в Кракові, отримав три нагороди:
перша, в грудні минулого року – “Краків без бар’єрів” (Kraków bez barier ), за доступність вокзалу людям з інвалідністю,
а дві інші ми отримали в конкурсі CEE Retail Real EstateAwards, як «Проект року» і «Багатофункціональний проект року», – каже Jarosław Bator, член Ради Управління PKP SA – Будівництво залізничного вокзалу в Кракові було однією з найбільшою інвестицією PKP SA за останні роки. Всі приміщення знаходяться під землею, тому було реалізовано багато сучасних рішень при будівництві.

Тунелі, ліфти і ескалатори всередині вокзалу в Кракові дозволяють пасажирам швидко переміщатися. Для мандрівників доступні 28 квиткових кас і 4 автомати для покупки квитків, 90 місць для зберігання багажу. Краків Główny має понад 3 500 м2. торгової площі, де ви знайдете більш 50 магазинів.

Загальні особисті враження.
Якщо порівнювати залізничний вокзал Києва із залізничний вокзалом славного міста героя Жмеринки, це буде те ж саме що порівняти залізничний вокзал Кракова і Києва. Напевно основною причиною цього є те, що якщо не красти гроші з бюджету, а вкладати їх з розумом, може вийти такий хороший результат роботи (в разі Кракова) і такий нафталін (в разі Києва)