Туалетные перегородки из ЛДСП
Туалетні перегородки з ЛДСП (або туалетні кабіни) – каркасом сантехнічних перегородок з ЛДСП є анодований алюмінієвий профіль, який, за бажанням Замовника, може бути пофарбований у будь-який із кольорів RAL. Двері виготовляються з того ж профілю, в колір і заповненням основної конструкції.

Туалетні перегородки з ЛДСП – бюджетне рішення задачі, в поділі приміщень санвузлів. З досвіду роботи, ми наполегливо рекомендуємо своїм замовникам не використовувати такі рішення в місцях великого скупчення відвідувачів, або, що найгірше, в місцях підвищеної вологості. Причиною тому служить те, що ЛДСП, навіть вологостійке, в процесі експлуатації отримує механічні пошкодження. Попадання вологи, хімічних елементів під час мийки призводить продукт в непридатність в найкоротші терміни.

Якщо у вас існує потреба в надійному продукті, ви проектуєте або шукаєте рішення для туалетних перегородок в зонах торгово розважальних центрів, школи, спортивних закладів, місць великого скупчення відвідувачів, зон з підвищеною вологістю – наша рекомендація зупинитися на такому продукті як туалетні перегородки з HPL пластика

САНТЕХНІЧНІ ПЕРЕГОРОДКИ З ЛДСП. ОСОБЛИВОСТІ

Не дивлячись на це, вартість, а так же термін виготовлення являються бездоганним плюсом туалетних кабін з ЛДСП. Для заповнювача конструкцій туалетних кабін ламінованого і вологостійке ЛДСП, колір і фактуру якого вибирає Замовник. Стандартними кольорами являються світло сірий, бежевий, і білий колір. Але палітра ЛДСП дуже широка, з цього можна підібрати будь-яке рішення під дизайн і колір вашого приміщення.
При виробництві туалетних перегородок з ЛДСП ми використовуємо тільки високоякісні матеріали і фурнітуру провідних світових виробників. Крім естетичного зовнішнього вигляду туалетні сантехнічні перегородки з ЛДСП володіють ще однією перевагою – гігієнічністю.
туалетные перегородки кабины из дсп
Використання туалетних кабін з ЛДСП – вже давно не новинка на ринку України і Києва. Ціна на такі перегородки є бюджетною, при цьому використання різних колірних рішень по ЛДСП, фарбування профілю, різна фурнітура – допоможуть створити гарне рішення навіть в бюджетному варіанті. Сантехнічні перегородки застосовуються практично у всіх місцях, де передбачено влаштування душових або туалетів. Їх використання широко поширене в наступних установах:

офіси;
дитячі сади і школи;
установи охорони здоров’я;
адміністративні установи;
тренажерні зали і спортивні комплекси;
промислове підприємство;
кафе, ресторани, супермаркети і т. д.

Зараз практично ніде не встановлюють цегляні перегородки для душових і туалетів. Набагато швидше і вигідніше встановити сучасні конструкції – туалетні перегородки з ЛДСП.

Наші фахівці проконсультують вас і допоможуть визначитися з вибором дизайну і конструкції сантехнічних перегородок, а монтажники в стислі терміни встановлять вибрані вами перегородки. Замість перспективи тривалого ремонту ви зможете швидко вирішити проблему влаштування туалетів.

САНТЕХНІЧНІ ПЕРЕГОРОДКИ ІЗ ЛДСП. КУПИТИ

КРОК 1

КРОК 2

КРОК 3

КРОК 4

ЗРОБИТИ ЗАПИТ

За замовлення розрахунку з контакт форми – додаткова знижка 5%

Вас звати (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Розрахунок проектуКонсультаціяПередзвоніть мені

Повідомлення

Мене зацікавила продукція (обов'язково)
Офісні перегородкиСкляні перегородкиРозсувні перегородкиСантехнічні перегородки

sales@a-wall.com.ua

+38 (050) 93 729 13

+38 (044) 33 995 13