Що таке скляні офісні перегородки?

Скляні офісні перегородки або (суцільноскляні перегородки) – високоякісний продукт з гартованого скла, який функціонує, для зонування приміщень. Скляні перегородки відмінно підходять для відкритих приміщень та створення відкритих, повітряних робочих середовищ. Системи скляних перегородок, як правило, встановлюють на всю висоту (від підлоги до стелі) перегородки. Алюмінієві рами або інші монтажні єлементи підтримують ці системи.

Як будівельний матеріал, скло дозволяє дизайнерам і архітекторам розділити кімнату, не жертвуючи площею і світлом. Скляні перегородки ідеально підходять для створення зручних та практичних офісних робочих середовищ. Коли ви дозволяєте проникати природному світлу в певний простір, воно підкреслює, як взаємодіють форми, кольори, візерунки, текстури в приміщенні. Скляні перегородки також є одним з найпростіших способів оновлення офісного або комерційного простору.

Ці системи скління користуються популярністю у порівнянні з традиційними стінами з гіпсокартону. Дизайнери та архітектори цінують скляні  системи за їх  прозорих властивостей. Які скляні конструкції для перегородок найкращі?

стеклянные и офисные перегородки для Mareven

Переваги скляних офісних перегородок:

Скляні системи часом більш доступні, ніж традиційні будівельні матеріали, такі як гіпсокартон.
Ви можете переналаштувати і переміщати скляні офісні перегородки при переплануванні зон в майбутньому.
У порівнянні з гіпсокартоном, скляні перегородки є менш постійним і більш мобільним рішенням.
З огляду на непрозорість гіпсокартонних стін, скляні стіни, дозволяють проникати природньому світлу в робочі зони.
Безкаркасні скляні стіни зменшують потребу додаткового освітлення.
Скляні перегородки, очевидно, дозволяють більше прозорості.
Клієнти та співробітники оцінюють, з ким вони працюють.
Внутрішні стіни створюють більшу відчуття відкритості.

Скляні офісні перегородки з алюмінієвим каркасом або перегородки з гартованого скла

 

Перегородки скляні в алюмінієвому профілі

Ці системи найкраще підходять для використання в офісах та торговельних приміщеннях. У деяких випадках також підходять для житлових приміщень. Система каркасу перегородки створює приміщення та відокремлює робочі зони. Інсталяція проста і швидко виконується  нашими спеціалістами.
МАТЕРІАЛИ
Алюміній, як правило, є основним будівельним матеріалом для влаштування скляних офісних перегородок. Цей легкий матеріал забезпечує достатню жорсткість, звукоізоляцію і запобігає корозії. Поверхня алюмінієвого каркасу іноді обробляється анодуванням або порошковим покриттям.

Кожна скляне полотно фіксується в профілі, або може влаштовуватися стик в стик з спеціальним прозорим ущільненням, що робить перехід від скла до скла практично невидимим. В цей профіль можна влаштувати скло (прозоре, тоноване або фарбоване), або з заповненням мдф, лдсп, шпон, та інше. При використанні заповнення в два скла можливе влаштування ролет та жалюзі.

ДВЕРІ
Алюмінієва профільована перегородка може включати типові алюмінієві каркасні навісні двері або розсувні двері з нижньою напрямною доріжкою. Системи можуть також включати підвісні двері з верхньою направляючою доріжкою. Інші варіанти, які слід враховувати, – це вхідні ручки дверей. Замикаючі системи, зазвичай, включають вузькі профільовані замки, призначені для використання в алюмінієвих дверях.

Суцільноскляні перегородки

Це максимально засклені площі від стелі до підлоги. З огляду на їх мінімальний профіль, скляні офісні перегородки створюють скляну стіну, з максимальною проникністью світла. Ці системи створюють найпростіші робочі середовища.

МАТЕРІАЛИ
Більшість систем використовують алюмінієві кріплення, фурнітуру на основі нержавіючого металу, спеціальних сплавів.

ДВЕРІ
Суцільноскляна перегородка може бути з маятниковими чи розсувними дверима, що влаштовуються за допомогою спеціальної фурнітури.

Щоб забезпечити безпеку, скло завжди гартують, а видимі кромки поліруються. Вертикальний шов, що залишається між двома скляними панелями,при бажанні замовника, може заповнюється прозорими силіконовими або акриловими матеріалами для забезпечення жорсткості та звукоізоляції.

Непрозоре та тоноване скло, забезпечує можливість для створення унікальних і приватних приміщень. Ви також можете застосовувати декоративні плівки та наклейки для фірмових логотипів або ін.

Зв’яжіться з A-WALL вже сьогодні.

Ми тісно співпрацюємо з компаніями, щоб допомогти визначити їх потребу в скляних офісних перегородках. У кінцевому підсумку ми прагнемо запропонувати вам широкий спектр скляних рішень, включаючи скляні вітрини, скляні стіни та скляні перегородки. Ми працюємо по індивідуальних розмірах та специфікаціях, з досвідом, який ви очікуєте від експертів галузі. Зв’яжіться з A-WALL для отримання додаткової інформації або для оцінки проекту.

ЗРОБИТИ ЗАПИТ

За замовлення розрахунку з контакт форми – додаткова знижка 5%

  Вас звати (обов'язково)

  Ваш email (обов'язково)

  Ваш телефон (обов'язково)

  Розрахунок проектуКонсультаціяПередзвоніть мені

  Повідомлення

  Мене зацікавила продукція (обов'язково)
  Офісні перегородкиСкляні перегородкиРозсувні перегородкиСантехнічні перегородки

  sales@a-wall.com.ua

  +38 (050) 93 729 13

  +38 (044) 33 995 13