Сантехнические перегородки из стекла

Туалетні кабіни зі скла

Сьогодні скло кращий матеріал для роботи в санітарних зонах. Гігієнічні якості скляних сантехнічних перегородок для душу або туалету на вищому рівні.

Фарбоване скло і спеціальна фурнітура використовується для виготовлення скляних сантехнічних перегородок. Зовнішній вигляд скляного туалету – це просто стіна зі скла, що відображає навколишні елементи і простий індикатор блокування двері (так званий wc-замок). Такі туалетні кабіни призначені для використання в комерційних зонах, з використанням спеціальної алюмінієвої дверної фурнітури в якості стандартного кріплення або спеціальних кріплень з нержавіючого металу.

Сантехнічні перегородки для  туалетів непрозорі. Найчастіше використовують матове скло або скло-стемалит (забарвлене з одного боку спеціальною емаллю).  Цей матеріал без серйозного подорожчання бюджету дозволять добитися гарного естетичного результату.

Душові кабіни зі скла

Скляні перегородки приносять відчуття простору і відкритості в кімнату. Різні варіанти обробки скла можуть бути використані для виготовлення душових перегородок, які пропонують усамітнення з відтінком елегантності. Скло для душових кабін є не тільки вологостійким, але також легко чиститься.

Ми можемо запропонувати різні типи фурнитур, конфігурацій скла для перегородок та душових кабін, які забезпечать:

  • довговічність
  • будуть прості в обслуговуванні
  • сумісність з будь-якими іншими матеріалами обробки приміщень, такими як камінь, дерево, кераміка і т.д.

Душові перегородки являють собою скляні стінки, розміри і форму яких визначає замовник. За допомогою якісної фурнітури, конструкція зі скла надійно закріплюється до однієї або декількох стін. Душові перегородки потрібні зазвичай в тих випадках, коли потрібно зонувати приміщення, в тому числі ванної кімнати, відокремити область з душем від інших її частин. Вони однаково добре виглядають і в домашньому інтер’єрі, і в душових фітнес-клубів, оздоровчих центрів, басейнів і саун та інших громадських закладів, присвячених здоров’ю і красі.

Скляна душова перегородка може складатися з однієї або декількох частин (секцій), а також включати в себе орні або відкатні двері.

САНТЕХНІЧНІ ПЕРЕГОРОДКИ ІЗ СКЛА. КУПИТИ

КРОК 1

КРОК 2

КРОК 3

КРОК 4

ЗРОБИТИ ЗАПИТ

За замовлення розрахунку з контакт форми – додаткова знижка 5%

Вас звати (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Розрахунок проектуКонсультаціяПередзвоніть мені

Повідомлення

Мене зацікавила продукція (обов'язково)
Офісні перегородкиСкляні перегородкиРозсувні перегородкиСантехнічні перегородки

sales@a-wall.com.ua

+38 (050) 93 729 13

+38 (044) 33 995 13