• + 38 044 33 99 513
 • sales@a-wall.com.ua
 • Пон - Пят: 9:00 - 18:00
 • РОЗСУВНІ ПЕРЕГОРОДКИ

  Раздвижные перегородки для конференц залов отелей

  Розсувні перегородки для конференц залів, готелів та офісів від компанії ЕВОЛ СОЛЮШН.

  • ПРИЗНАЧЕННЯ

  Трансформація великих приміщень. Поділ конференц-залів на необхідну кількість.

  • ТИПИ ОБ’ЄКТІВ

  Офісні приміщення, готелі, банки, автосалони, магазини, спортивні комплекси.

  • ФАСАДНІ ПАНЕЛІ З:

  дерева, ламіната, тканини, дзеркала, пластик і т.д.

  Розсувні перегородки (чи мобільні стіни, чи перегородки з зоною паркінгу, чи звукоізоляційні трансформуючі перегородки)- високотехнологічний продукт, для конференц-залів, переговорних кімнат в офісах, готелях, торгово розважальних центрах, для зонування квартир та будинків.
  Модельний ряд дозволяє розділити зони в будь яких приміщеннях, високі показники по звукоізоляції допоможуть отримати декілька незалежних приміщень для проведення нарад, семінарів, свят, корпоративів.

  РОЗСУВНІ ПЕРЕГОРОДКИ. ОСОБЛИВОСТІ

  Уявіть собі можливість помножити простір, яке вас оточує, розділити його і зібрати його у відповідності з вашими цілями і ситуацією. Розсувні (трансформуючі) перегородки Anaunia є найкращим рішенням для тих, хто хоче адаптувати простір для себе.  Також є моделі для зонування в приватних будинках.
  Звукоізоляційна перегородка ANAUNIA має численні конфігурації, що дозволяють робити розбивку простору для найбільш логічного й ефективного його використання. Моделі зі скляним заповненням служать для того, щоб задовольнити вимоги архітекторів, які планують інноваційні офіси.

  РОЗСУВНІ ПЕРЕГОРОДКИ. МОДЕЛЬНИЙ РЯД

  Розсувні звукоізоляційні перегородки
  Секції мають вертикальні висувні елементи, призначені для досягнення максимальної звукоізоляції. Кожна секція з телескопічними елементами розміщеними у верхній і нижній частині, фіксують перегородку до підлоги і стелі.
  Двері вбудовані в секцію не перевищують товщину перегородки і можуть бути як одинарні так і подвійні. Фіксація і розблокування секцій відбувається швидко і легко за допомогою механічного або електронного управління.
  Парковка секцій гранично проста, зазвичай здійснюється в спеціальних зонах (паркінгах).

  Розсувні перегородки ANAUNIA для житлових приміщень є ідеальним рішенням для акустичного розділу двох або більше незалежних просторів: кухня, вітальня, вітальня-студія, вітальня-спальня і тд.
  У таких приміщеннях є вимоги про відсутність нижньої направляючої. Секції пересуваються по верхній направляючій з алюмінію, прикріпленої до стелі.
  У таку перегородку можна встановлювати двері. Ширина секцій 50 мм.

  Розсувні скляні звукоізоляційні перегородки складаються з незалежних скляних панелей, вставлених в алюмінієвий профіль, які легко пересуваються по верхній направляючій. Звукоізоляція, блокування та розблокування елементів досягається механічно. Двері всередині секцій  – також прозорі. Максимальна прозорість і мінімальний розмір (товщина 50 мм) рами секцій не виключають хорошу звукоізоляцію (до Rw = 42 дБ) з використанням різних видів скла, включаючи гартоване скло товщиною від 6 до 33 мм. Можлива комплектація жалюзі різних кольорів, ручного і механічного управління. Цільове використання: від магазинів до ресторанів, від будинку до офісу.

  Розсувні скляні ідеально підходять для конференц-залів і навчальних центрів, в зонах очікування аеропортів або зонах відпочинку банків, поштових відділень і т. д. Скло кріпиться в затискні елементи (шини) у верхній і нижній частині. Скло, в разі потреби, можна замінити, або додатково нанести логотипи, полоси чи інші малюнки, що дозволяє отримати отримати нове візуальне рішення. Секції перегородки між собою стикуються прямо, під довільним кутом, або Х-подібно…

  Розсувні звукоізоляційні перегородки індивідуального виготовлення
  Часто постає завдання створити ексклюзивне рішення в зв’язку з специфікою планування приміщення, потреб дизайну чи специфічного призначення перегородки. Спеціалісти компанію находять рішення для самих вимогливих дизайнерів, вже неодноразово були створенні проекти, де
  -секції перегородки стикуються під довільним кутом, коли заповнення перегородки дублюється зі склом та іншими матеріалами;
  -де в перегородку вмонтовують жалюзі, встановлюють дзеркало, підсвітка, тощо…

  Мобільні складні перегородки
  Область застосування – гімназії, виставкові центри, спортивні комплекси, промислові та комерційні склади, які можуть бути розділені на декілька зон за кілька секунд при натисканні кнопки. Складні перегородки можуть бути встановлені, не порушуючи архітектурний стиль будівлі

  РОЗСУВНІ ПЕРЕГОРОДКИ. КУПИТИ

  КРОК 1

  КРОК 2

  КРОК 3

  КРОК 4

  ЗРОБИТИ ЗАПИТ

  За замовлення розрахунку з контакт форми – додаткова знижка 5%

  Вас звати (обов'язково)

  Ваш email (обов'язково)

  Ваш телефон (обов'язково)

  Розрахунок проектуКонсультаціяПередзвоніть мені

  Повідомлення

  Мене зацікавила продукція (обов'язково)
  Офісні перегородкиСкляні перегородкиРозсувні перегородкиСантехнічні перегородки

  sales@a-wall.com.ua

  +38 (050) 93 729 13

  +38 (044) 33 995 13