Розсувні перегородки для конференц залів готелів складаються з не зв’язаних між собою секцій, що мають високі показники акустичної звукоізоляції (до 58 дБ). Вони збираються в окремі стіни і легко ковзають по напрямних рейках (треках) в стелі, при цьому на підлозі немає напрявляючих.

Розсувні перегородки для конференц залів готелів легко вписуються в існуючий архітектурний стиль, вони можуть бути виготовлені практично без обмеження по довжині і до 12 метрів у висоту. Лицьові панелі секцій – широкий асортимент матеріалів, будуть легко підібрані під будь-який дизайн.

Розсувні перегородки – високотехнологічний продукт, ідеальне рішення для швидкого, фізичного і акустичного поділу приміщень, призначених для проведення великі заходів, зустрічей, семінарів, відеоконференцій та навчальних занять, презентацій і т.п.

Раздвижные перегородки для конференц залов отелей

Розсувні перегородки для конференц залів готелів, офісів, ресторанів, дуже легкого переміщаються з зони паркінгу, в місце вставновлення панелей. Це результат високої якості, довговічності компонентів перегородки. Панелі перегородки мають профіль з виступами і канавки, з вбудованими магнітами, для щільного з’єднання секцій між собою і отримання відмінної звукоізоляції. Зона паркінгу панелей надзвичайно просте рішення, має різні конфігурації і може бути спроектований так, щоб бути ледь помітним в архітектурі приміщення.
Елемент ущільнення (телескоп) розташований вгорі і внизу кожної панелі.
Вхідні двері, є частиною панелі перегородки і не перевищують товщини самої системи. Двері можуть бути одинарні або подвійними.
Панелі можуть працювати на одному або двох роликах, на підлозі відсутні направляючі.