• + 38 044 33 99 513
 • sales@a-wall.com.ua
 • Пон - Пят: 9:00 - 18:00
 • ПЕРЕГОРОДКИ ІЗ HPL

  Сантехнічні перегородки з HPL для торгових центрів, спортивних комплексів, готелів від компанії ЕВОЛ СИСТЕМС.

  Сантехнические перегородки из HPL
  Сантехнічні перегородки із HPL
  Панелі HPL товщиною 12 мм для виробництва перегородок, володіють прекрасними експлуатаційними характеристиками. За рахунок високої щільності матеріал не вбирає забруднень і легко очищається, не схильний до дії вологи і корозії, стійкий до дії агресивного середовища. Високі характеристики дозволяють без проблем експлуатувати їх в найжорсткіших умовах.
  Загальна висота перегородок з HPL становить в середньому 2050 мм. Висота опор може змінюватися від 120 до 170 мм, що необхідно для регулювання по рівню при монтажі. Ширина кабінок визначається стандартами по ергономіці, видом встановленої сантехніки а так само шириною двері. При зовнішньому відкриванні дверей – глибина повинна бути не менше 1200 мм. При внутрішньому відкриванні – глибина повинна бути не менше 1400 мм (для дверей 600 мм).
  Сантехнічні перегородки із HPL
  Сантехнічні перегородки із HPL, це туалетні, душові перегородки з HPL, шафи локери – це якісний сучасний продукт, який все більше отримує популярність серед замовників України та міцно зайняв основні позиції в світі, як надійний, якісний матеріал. Практично в любов сучасному торговому центрі, будівлі аепорта, стадіоні, приміщеннях спорт клубів ви можете побачити подібні рішення.

  Що ж таке HPL (Хпл, ашпіель, компакт пластик, або компак ламінат)?! HPL пластик – високоміцний матеріал був винайдений в США. HPL панелі – це декоративний продукт, отриманий шляхом пресування під тиском і при високих температурах, просочених спеціальним розчином смоли і листів декоративного крафт-паперу.

  САНТЕХНИЧЕСКИЕ ПЕРЕГОРОДКИ ІЗ HPL. ОСОБЛИВОСТІ

  САНТЕХНІЧНІ ПЕРЕГОРОДКИ ІЗ HPL
  Вибираючи висококласний матеріал HPL пластик в якості основи туалетних перегородок, ви не прогадаєте, бо матеріал має хороші якісні характеристики:

  Волого-і паростойкість
  морозостійкість
  Стійкість до вигоряння
  Висока механічна міцність (вандалостійкість)
  Стійкість до утворення подряпин
  Покращена стійкість до дії розчинників
  Легкість в очищенні
  Матеріал вогнетривкий, не забруднює навколишнє середовище і не містить шкідливих елементів
  HPL панелі є самонесучими
  Різноманітність колірних рішень, панелі прості в монтажі

  Всі ці характеристики, а так само, різноманітність фурнітури, дозволить вам організувати сантехнічні перегородки HPL в наступних конфігураціях:

  Мебель для улиц из HPL
  Шкафчики локеры из HPL для одежды
  Туалетні перегородки і межпісюарні простінки з HPL
  Двері перегородок туалетних перегородок з HPL можуть бути розміщені як в осі перегородки, так розташовані зі зміщенням (в нахлист) з фасадним простінком.
  Самонесучі здатності HPL пластика, а так само можливість його обробки дозволяють використовувати каркас панелі без вертикальних профілів. Але існують варіанти фурнітури і з вертикальними профілями, якщо того вимагають побажання замовника.
  Душові перегородки із HPL, завдяки вологостійким здібностям матеріалу – це довговічний продукт і рішення для зон підвищеної вологості, в аквапарках, спортивних комплексах, школах, душових в виробничих приміщеннях і т.д.
  Використання HPL як матеріалу для сантехнічних зон, не обмежується його можливістю. За допомогою HPL пластика ми декоруємо стіни, колони, підвісні стелі, фасади будівель, виготовляємо меблі для приміщень і вулиць, шкіл і медичних установ, шафки локери.

  САНТЕХНИЧЕСКИЕ ПЕРЕГОРОДКИ З HPL. КУПИТИ

  ЗРОБИТИ ЗАПИТ

  На замовлення розрахунку з контакт форми – додаткова знижка 5%

   Вас звати (обов'язково)

   Ваш email (обов'язково)

   Ваш телефон (обов'язково)

   Розрахунок проектуКонсультаціяПередзвоніть мені

   Повідомлення

   Мене зацікавила продукція (обов'язково)
   Офісні перегородкиСкляні перегородкиРозсувні перегородкиСантехнічні перегородки

   sales@a-wall.com.ua

   +38 (050) 93 729 13

   +38 (044) 33 995 13