Сантехнические перегородки из HPL

Сантехнічні перегородки із HPL для торгівельних центрів, спортивних комплексів, готелів від компанії ЕВОЛ СОЛЮШН.

Сантехнічні перегородки із HPL
Панелі HPL  товщиною 12 мм для виробництва перегородок, володіють чудовими експлуатаційними характеристиками. За рахунок високої щільності матеріал не вбирає забруднень і легко очищається, не схильний до впливу вологи і корозії, стійкий до дії агресивного середовища. Високі характеристики дозволяють без проблем експлуатувати їх в найжорсткіших умовах.
Загальна висота перегородок із HPL складає в середньому 2050 мм. Висота опор може змінюватися від 120 до 170 мм, що необхідно для регулювання по рівню при монтажі. Ширина кабінок визначається стандартами по ергономіці, видом встановленої сантехніки а так само шириною двері. При зовнішньому відкриванні дверей – глибина повинна бути не менше 1200 мм. При внутрішньому відкриванні – глибина повинна бути не менше 1400 мм (для дверей 600 мм).
Сантехнічні перегородки із HPL
Сантехнічні перегородки із HPL, це туалетн, душові перегородки з HPL, шафи локери – це якісний сучасний продукт, який все більш отримує популярність серед замовників України, і міцно зайняв основні позиції в світі, як надійний, якісний матеріал. Практично в любов сучасному торговому центрі, будівлі аепорта, стадіоні, приміщеннях спорт клубів ви можете побачити подібні рішення.

Що ж таке HPL (Хпл, ашпіель, компакт пластик, або компак ламінат)?! HPL пластик – високоміцний матеріал був винайдений в США. HPL панелі – це декоративний продукт, отриманий шляхом стиснення під тиском і при високих температурах, просочених спеціальним розчином смоли та листів декоративного крафт-паперу.

САНТЕХНІЧНІ ПЕРЕГОРОДКИ ІЗ HPL. ОСОБЛИВОСТІ

САНТЕХНІЧНІ ПЕРЕГОРОДКИ ІЗ HPL
Вибираючи висококласний матеріал HPL пластик, як основу туалетних перегородок, ви не прогадаєте, бо матеріал має хороші якісні характеристики:

Волого-і паростійкість
Морозостійкість
Стійкість до вигоряння
Висока механічна міцність (вандалостійкість)
Стійкість до утворення подряпин
Покращена стійкість до дії розчинників
Легкість до очищення
Матеріал вогнетривкий, не забруднює навколишнє середовище і не містить шкідливих елементів
HPL панелі є самонесучими
Різноманітність колірних рішень, панелі прості в монтажі

Всі ці характеристики, а так само різноманітність фурнітури, дозволить вам організувати сантехнічні перегородки із HPL в наступних конфігураціях:

Мебель для улиц из HPL
Шкафчики локеры из HPL для одежды
Туалетні перегородки та межпісюарние простінки із HPL
Двері перегородок туалетних перегородок із HPL можуть бути розміщені як в осі перегородки, так розташовані зі зміщенням (в нахлест) з фасадним простінком
Самонесучі здатності HPL пластика, а так само можливість його обробки дозволяють використовувати каркас панелі без вертикальних профілів. Але існують варіанти фурнітури і з вертикальними профілями, якщо того вимагають побажання замовника
Душові перегородки з HPL, завдяки вологостійким здібностям матеріалу – це довговічний продукт і рішення для зон підвищеної вологості, в аквапарках, спортивних комплексах, школах, душових в виробничих приміщеннях і т.д.
Використання HPL як матеріалу для сантехнічних зон, не обмежується його можливістю. За допомогою HPL пластика ми декоруємо стіни, колони, підвісні стелі, фасади будівель, виготовляємо меблі для приміщень і вулиць, шкіл і медичних установ, шафки локери.

САНТЕХНІЧНІ ПЕРЕГОРОДКИ ІЗ HPL. КУПИТИ

КРОК 1

КРОК 2

КРОК 3

КРОК 4

ЗРОБИТИ ЗАПИТ

За замовлення розрахунку з контакт форми – додаткова знижка 5%

Вас звати (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Розрахунок проектуКонсультаціяПередзвоніть мені

Повідомлення

Мене зацікавила продукція (обов'язково)
Офісні перегородкиСкляні перегородкиРозсувні перегородкиСантехнічні перегородки

sales@a-wall.com.ua

+38 (050) 93 729 13

+38 (044) 33 995 13