Офисные перегородки

Офісні перегородки для організації кабінетної системи компаній, переговорних кабінетів від компанії ЕВОЛ СИСТЕМС.

  • ПРИЗНАЧЕННЯ

Кабінети, переговорні, робочі зони, коридорні зони і ін

  • ТИПИ ОБ’ЄКТІВ

Офісні приміщення, банки, автосалони, готелі, громадські будівлі та ін.

  • ЗАПОВНЕННЯ

Скло, жалюзі, ламіноване ДСП, компакт пластик (HPL) і ін.

Стаціонарні офісні перегородки з алюмінієвого
профілю – це системи, що використовують для
організації приміщень. Підбираючи заповнення на
будь-який смак і потреби, ми допомагаємо
проектувати робочу зону замовника таким
чином, що б підвищити ефективність приміщення,
що використовується.

ОФІСНІ ПЕРЕГОРОДКИ. ОСОБЛИВОСТІ

Офісні алюмінієві перегородки дозволяють в будь-який момент перепланувати приміщення, не починаючи капітальний ремонт. Універсальність нашого профілю полягає в тому, що ви можете вибрати будь-яке заповнення, в залежності від призначення приміщення і вашого смаку. Це може бути прозоре скло, або обклеєне декоративними плівками. На скло можуть бути нанесені малюнки різними способами і кольором.
Якщо потрібні непрозорі перегородки, то в якості заповнення можна використовувати ламіноване ДСП і шпоноване МДФ, та HPL (компакт пластик). Можемо запропонувати пофарбувати профіль в будь-який колір, або покрити його дерев’яним декором, що буде гармонувати з вашими меблями. Кольорове розмаїття цих матеріалів широко представлено на ринку України.
У перегородках з глухим заповненням можливе використання матеріалів, що підсилюють звукоізоляційні властивості перегородки. Двері в алюмінієві офісні перегородки можуть бути одно- і двустворчасті, а за типом відкривання – розсувні, відкатні. Так само елементом офісної перегородки може бути двері із загартованого скла, з влаштуванням механізму доводу. 

ОФІСНІ ПЕРЕГОРОДКИ. КУПИТИ

Перегородки офісні з заповненням скло
Офісні перегородки з глухим заповненням
Офісні перегородки з жалюзі
ВАРІАНТИ ПЕРЕГОРОДОК

Глухі офісні перегородки складаються з каркаса і непрозорих секцій (ЛДСП, скло матоване плівкою, піскоструєм та ін.), які вбудовуються в цей каркас. З їх допомогою можна:
розмежувати простір, організувати додаткові робочі кабінети, естетично приховати комунікації (електропроводку, водопровідні труби і т.п.).
Комбіновані перегородки – оптимальні конструкції, що дозволяють ділити простір на зони. Вони складаються з профілю і наповнення різного виду: глухих і скляних секцій. Співвідношення і кількість глухих і прозорих елементів може бути будь-яким.
Скляні перегородки – найефектніші! В основному вони прикрашають інтер’єри офісів. Іноді зустрічаються і в торгових центрах, великих просторих будинках.
Скло можна встановлювати як одне так і два, за рахунок цього досягати більших показників по звукоізоляції. На деяких ділянках між склом можна встановити жалюзі.
Скло не обов’язково використовувати прозоре. Можна всі секції або їх частину виконати в кольорі, з малюнком, нанесенням логотипу, частковим або повним матуванням.
Не менш ефектно скляні офісні перегородки виглядають в громадських будівлях. Вони створюють відкритий простір, візуально розширюють обсяг маленьких приміщень, служать додатковою прикрасою.

КРОК 1

КРОК 2

КРОК 3

КРОК 4

ЗРОБИТИ ЗАПИТ

За замовлення розрахунку з контакт форми – додаткова знижка 5%

Вас звати (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Ваш телефон (обов'язково)

Розрахунок проектуКонсультаціяПередзвоніть мені

Повідомлення

Мене зацікавила продукція (обов'язково)
Офісні перегородкиСкляні перегородкиРозсувні перегородкиСантехнічні перегородки

sales@a-wall.com.ua

+38 (050) 93 729 13

+38 (044) 33 995 13