• + 38 044 33 99 513
 • sales@a-wall.com.ua
 • Пон - Пят: 9:00 - 18:00
 • ОФІСНІ ПЕРЕГОРОДКИ

  Офісні перегородки для організації кабінетної системи компаній, переговорних кабінетів від компанії ЕВОЛ СИСТЕМС.

  Офисные перегородки
  • ПРИЗНАЧЕННЯ

  Кабінети, переговорні, робочі зони, коридорні зони та ін

  • ТИП ОБ’ЄКТІВ

  Офісні приміщення, банки, автосалони, готелі, громадські будівлі та ін.

  • Заповнення

  Скло, жалюзі, ламіноване ДСП, компакт пластик (HPL) і ін.

  Стаціонарні офісні перегородки з алюмінієвого
  профілю – це системи, які використовують для
  організації приміщень. Підбираючи заповнення на
  будь-який смак і потреби, ми допомагаємо
  проектувати робочу зону замовника таким
  чином, щоб підвищити ефективність приміщення
  яке використовується.

  ОФІСНІ ПЕРЕГОРОДКИ. ОСОБЛИВОСТІ

  Офісні перегородки дозволяють в будь-який момент перепланувати приміщення, не починаючи капітальний ремонт. Універсальність нашого профілю полягає в тому, що ви можете вибрати будь-який заповнення, в залежності від призначення приміщення і вашого смаку. Це може бути прозоре скло, або обклеєне декоративними плівками. На скло можуть бути нанесені зображення різними способами і кольором.
  Якщо потрібні непрозорі перегородки, то в якості заповнення можна використовувати ламіноване ДСП і шпонованне МДФ, і HPL (компакт пластик). Можемо запропонувати пофарбувати профіль в будь-який колір або покрити дерев’яним декором, який буде гармоніювати з вашими меблями. Кольорове розмаїття цих матеріалів широко представлені на ринку України.
  У перегородках з глухим заповненням можливе використання матеріалів, що підсилюють звукоізоляційні властивості перегородки. Двері в алюмінієві офісні перегородки можуть бути одно- і двустворчасті, а за типом відкривання – розсувні, відкатні. Так само елементом офісної перегородки може бути двері із загартованого скла, з пристроєм механізму доводу дверей.

  ОФІСНІ ПЕРЕГОРОДКИ. КУПИТИ

  Перегородки офісні з заповненням скло
  Офісні перегородки з глухим заповненням
  Офісні перегородки з жалюзі
  ВАРІАНТИ ПЕРЕГОРОДОК
  Глухі офісні перегородки складаються з каркаса і непрозорих секцій (ЛДСП, скло матоване плівкою, піскоструєм і ін.), які вбудовуються в цей каркас. З їх допомогою можна:
  розмежувати простір, організувати додаткові робочі кабінети, естетично приховати комунікації (електропроводку, водопровідні труби і т.п.).

  Комбіновані перегородки – оптимальні конструкції, що дозволяють ділити простір на зони. Вони складаються з профілю і наповнення різного виду: глухих і скляних секцій. Співвідношення і кількість глухих і прозорих елементів може бути будь-яким.

  Скляні перегородки – найефектніші! В основному вони прикрашають інтер’єри офісів. Іноді зустрічаються і в торгових центрах, великих просторих будинках.
  Скло можна встановлювати як одне, так і два заповнення, за рахунок цього досягати великих показників по звукоізоляції. На деяких ділянках між склом можна встановити жалюзі.
  Скло не обов’язково використовувати прозоре. Можна всі секції або їх частину виконати в кольорі, з малюнком, нанесенням логотипу, частковим або повним матуванням.
  Не менш ефектно скляні офісні перегородки виглядають в громадських будівлях. Вони створюють відкритий простір, візуально розширюють обсяг маленьких приміщень, служать додатковим прикрасою.

  ЗРОБИТИ ЗАПИТ

  На замовлення розрахунку з контакт форми – додаткова знижка 5%

   Вас звати (обов'язково)

   Ваш email (обов'язково)

   Ваш телефон (обов'язково)

   Розрахунок проектуКонсультаціяПередзвоніть мені

   Повідомлення

   Мене зацікавила продукція (обов'язково)
   Офісні перегородкиСкляні перегородкиРозсувні перегородкиСантехнічні перегородки

   sales@a-wall.com.ua

   +38 (050) 93 729 13

   +38 (044) 33 995 13