Виготовлення та монтаж перегородок, маючи більш ніж 10-річний досвід в області виготовлення і монтажу перегородок, наша цілеспрямована команда менеджерів, монтажних бригад, послідовно надає виключно якісне обслуговування клієнтів, своєчасно і в рамках обговоренного бюджету.

Ми надзвичайно пишаємося тим, що багато проектів, в яких ми брали участь, завоювали престижну нагороду в галузі за якість, що свідчить про високу оцінку нас, як провідну компанію, в галузі виготовлення і монтажу перегородок.

Планування і підготовка
Ми пишаємося нашим ретельним, ефективним плануванням проектів і активним підходом до вирішення завдання для виготовлення і монтажу перегородок. У всіх проектах проводяться переговори, для уточнення повних вимог проекту. Ми тісно координуємо роботу з усіма сторонами, включаючи архітектора, підрядника та служб субпідрядників, щоб гарантуэ, що будь-які складнощі виявлені в початковій стадії, будуть вирішенні до початку роботи на місці.
Методика, якою ми управляємо нашими проектами, залежить від системи перегородок, які встановлюються на конкретному проекті, оскільки кожен з видів перегородок, має свою послідовність і технологію монтажу.
Виготовлення та монтаж офісних перегородок. Процедура складається з процесу установки основного каркасу перегородки, проведення замірів заповнення перегородки, установка заповнення і декоративних елементів офісних перегородок.
Виготовлення та монтаж скляних і сантехнічних перегородок. Установка профілю, фурнітури і гартованого скла (чи ЛСДП, hpl) відбувається в один технологічний процес, якщо іншого не вимагає специфічна конфігурація проекту.
Виготовлення та монтаж розсувних перегородок. Установка підвісної системи, організація зони паркінгу, з подальшим навісом і складанням секцій перегородки.

Ми адаптуємося під індивідуальні потреби кожного клієнта. Виготовлення та монтаж перегородок від компанії ЕВОЛ гарантує, що кожен проект управляється ефективним, і спеціально адаптованим способом, від отримання початкового запиту до передачі проекту Замовникові.
Наша команда працює над проектуванням, закупівлею, охороною здоров’я та безпеки і управління якістю, у тому числі процесів внутрішнього аудиту та інших механізмів підвищення якості і поліпшення бізнесу.
У нас є робоча група з команди монтажників, менеджерів проектів, які є експертами в своїй області. Незалежно від того, великий чи маленький проект, ми об’єднуємо наші знання і навички з перевіреними методами для досягнення кращих результатів.

Наш підхід

Наші керівники проектів мають глибокі знання і розуміння процесу будівництва і прагнуть своєчасно виконувати проекти в рамках бюджету.

Процес контролюється на протязі всього проекту, і на місці проводяться регулярні групові зустрічі і наради, щоб забезпечити ефективне управління змінами та дотримання графіка робіт.

Комунікація є ключем до успішного результату проекту. Ми уважно слухаємо і працюємо колективно, відкрито і чесно спілкуємося з командою Замовника.

Закупівля
Ми працюємо з кращими імпортерами та виробниками комплектуючих, витратних матеріалів, а також є ексклюзивними представниками європейських компаній на ринку України. Ми виконуємо суворі процедури перевірки якості на всіх етапах виробничого процесу.

Логістика
Використання матеріалів, що поставляються на місцевому ринку, принцип нашої політики підтримки вітчизняних компаній. Ми регулярно проводимо аудит систем управління і технічний аудит всіх основних постачальників.

Зворотній зв’язок
Ми вивчаємо всі аспекти проекту по завершенню робіт, приймаючи на себе зворотний зв’язок з нашими клієнтами і впроваджуємо зміни, які дозволять нам запропонувати ще кращий сервіс в нашому наступному проекті. Кращим зворотним зв’язком для нас є високий відсоток повторних звернень наших Замовників