Передача звука

Звукоізоляція перегородок вимірюється в дБ. Здатність стіни, підлоги, стелі чинити опір передачі звуку в повітрі, виражається його клас передачі звуку (STC). Наприклад, якщо звук на одній стороні стіни вимірюється в 100 децибел і падає до 60 дБ, з іншого боку, стіна або перегородка отримує рейтинг звукоізоляції STC 40.

Рейтинг існує інший рейтинг, він вимірює звукоізоляційний властивості матеріалу в лабораторних умовах. Там можна отримати чистий показник звукоізоляції перегородок. Але він не враховує фактичного особливостей приміщення, слабких точок, проникнення звуку в застельовому просторі, кабель-каналах, через прошарок між фальш-підлогою.
Як поліпшити звукоізоляцію перегородки?
Звукоизоляция перегородок

Добавте массу

Вага або товщина перегородки є основним фактором в його здатності блокувати звук. Наприклад, товста бетонна стіна буде блокувати звук більш ніж в 4 рази ніж гіпсова. Масу зазвичай додають , шляхом додавання додаткових шарів гіпсу до існуючих стін. Два листа гіпсокартону підвищують якість звукоізоляції на 5 дБ, що явно помітно.

ПРИМІТКА: при виборі заповнення офісних перегородок і підвищення звукоізоляційних властивостей конструкції ми рекомендуємо нашим замовникам використовувати листи ЛДСП, які мають нижчі показники передачі звуку, ніж гіпс.

Увеличение или Добавление воздушного пространства

Повітряний простір також може допомогти збільшити звукоізоляцію. Це, по суті, створює дві незалежні стіни. За рахунок використання заповнення в 2-а скла, ви отримуєте додаткову звукоізоляцію в 3 дБ за скло і 8 дБ за повітряний простір.
Примітка: Додаткова установка жалюзі додає 1,5 дБ до загальної суми звукоізоляції конструкції.

Добавление абсорбирующих материалом

Використовуйте звукопоглинальні матеріали, як заповнення повітряного простору між підвісною і капітальною стелею, між точкою 0 статі і фальш-полу. Установка ізоляції в підлогу / стеля поліпшить звукоізоляцію перегородки приблизно на 4-6 дБ, що явно помітно.
Примітка: При установці ЛДСП як матеріалу заповнення перегородки, внутрішньої простір між листами ми заповнюємо мінватою, підвищуючи звукоізоляційні показники системи.

Підсумкової рекомендацією замовникові буде те, що при виборі заповнення перегородки, він повинен враховувати не тільки естетичні та ергономічні характеристики, а й не забувати про звукоізоляційних показниках. І навіть якщо він подумає про те, що звукоізоляційні властивості перегородки будуть дотримані, згідно його побажань, звук може поширюватися по щілинах, зазорам між підлогою та стелею. З цього є сенс витратити гроші на етапі будівництва приміщення, що б не зіткнутися зі складнощами в процесі експлуатації.

Звукоизоляция раздвижными перегородками

Розсувні звукоізоляційні перегородки служать для поділу зон на тимчасові приміщення. Такі приміщення продуктивно можна використовувати для проведення переговорів, конференцій, по скільки звукоізоляція від таких перегородок може досягати 56 дБ

  Вас зовут (обязательно)

  Ваш email (обязательно)

  Ваш телефон (обязательно)

  Расчет проектаКонсультацияПерезвоните мне

  Сообщение

  Меня заинтересовала продукция (обязательно)
  Офисные перегородкиСтеклянные перегородкиРаздвижные перегородкиСантехнические перегородки

  sales@a-wall.com.ua

  +38 (050) 93 729 13

  +38 (044) 33 995 13