Приміщення, в яких співробітники можуть перебувати в візуальному контакті один з одним, створюють відчуття відкритості як усередині компанії, так і по відношенню до партнерів.

Скляні перегородки в офісах – ідеальне рішення для таких завдань.

Останнім часом легкі перегородки успішно замінили масивні стіни з цегли та бетону. Вони не обтяжують будівлю, але головна їхня перевага полягає не в цьому. Оскільки досить часто одні компанії залишають приміщення, а інші туди в’їжджають, виникає необхідність швидкої трансформації офісного простору.

Але робота в великих, повністю відкритих залах має свої негативні сторони. Згодом в подібних офісах підвищується шумове навантаження на працівників, внаслідок чого знижується продуктивність праці, погіршується психологічна атмосфера. Та й «зовнішній вигляд» подібного «мурашника», як часто називають організовані таким чином робочі місця, залишає бажати кращого.

Різні компанії вирішують вищеописану проблему по-різному. Деякі виділяють окремі приміщення для спілкування з партнерами, приховуючи «внутрішню кухню». А хтось застосовує таке рішення:

Встановити скляні перегородки в офісах

Завдяки цьому можна добитися значних плюсів:

 • правильно організувати робочий простір;
 • знизити навантаження на працівників від шуму;
 • зберегти відкритість.

Це рішення – застосування офісних перегородок, зокрема, використання скляних розмежовують конструкцій.

Скляні перегородки, ділячи простір, перешкоджаючи поширенню шуму і чітко захищаючи кожне, строго індивідуальне робоче місце, зберігають основна перевага великих офісних залів – прозорість.

Лікарями доведено, що денне світло не тільки корисніше для зору, ніж штучне освітлення. Він добре впливає на настрій людей і навіть на їх самопочуття. Це не може не позначитися на загальній продуктивності праці. Оскільки скляні перегородки в офісах дають можливість сонячного світла проникнути в кожен куточок кімнати, ви зможете заощадити кошти на електроенергії. Жалюзі, які часто замовляють в комплекті з такими перегородками, дозволяють на деякий час частина кімнати зробити невидимою, якщо в цьому виникне необхідність.

Дані конструкції дозволяють поєднати, здавалося б, несумісне: персоналізувати кожного співробітника і при цьому зберегти відчуття приналежності його спільній справі, підвищуючи відчуття важливості роботи і значущості для компанії. При цьому у ділових партнерів, які відвідують офіс, складається враження щирості компанії і прозорості її намірів.

Скло, як правило, застосовується загартоване, так як воно має підвищену міцність. У разі розбиття осколки не заподіють серйозних травм, тому що краю у них негострі. У цих же цілях іноді використовується триплекс.

  Вас звати (обов'язково)

  Ваш email (обов'язково)

  Ваш телефон (обов'язково)

  Розрахунок проектуКонсультаціяПередзвоніть мені

  Повідомлення

  Мене зацікавила продукція (обов'язково)
  Офісні перегородкиСкляні перегородкиРозсувні перегородкиСантехнічні перегородки

  sales@a-wall.com.ua

  +38 (050) 93 729 13

  +38 (044) 33 995 13