Розсувні мобільні стіни (чи трансформуючі перегородки) – вироби, щоб створювати тимчасові звукоізоляційні приміщення, для організації івентів, презентацій, навчань, урочистих подій для меньшої кількості відвідувачів, з можливістью подальшого заведення секцій перегородки, в так звану зону паркінгу для отримання доступу для цілого приміщення.
Зонування приміщень може бути будь яким – під прямим кутом, т-подібним, під довільним кутом.

Звукоізоляційні показники перегородок можуть досягати 58 дБ, що дозволяє проводити декілька конференцій одночасно, при тому, що в різних приміщеннях люди будуть себе відчувати комфортно. А коли потрібно отримати все приміщення, тоді секції складаються в так звані зони паркінгу, для кожного приміщення паркінг має свою конфігурацію.
Відповідно до планів вашої організації, якщо ви плануєте організувати декілька переговорних кімнат, таке рішення є оптимальним для кімнат, де проведення переговорів матиме певну приватність між Вами та Вашим замовником. Якщо ж Ви плануєте провести тренінг свого персоналу, Ви маєте можливість організовувати декілька приміщення для свого колективу
Закордонна практика — це поширене використання мобільних стін в ресторанах, клубах та навіть в кінотеатрах. В Україні такі рішення не набули широкого поширення, але причина цього – це незнання такого продукту кінцевим Замовником і перспектив його використання. Адже ресторан може прийняти два голосних весілля, головне що б встигав персонал на кухні 🙂
Секції мобільних стін можуть бути виготовленні в різних варіантах декору. Панелі моноколорів, дерев’яні декори, металізовані панелі, дзеркала, тканина та ін. Вписати перегородки в декор приміщення простіше простого. Якщо клієнт попаде в приміщення в різний час, він буде здивований, адже зовсім недавно “тут була стіна”
Розсувні мобільні стіни монтаж їх починається з влаштування підвісної системи, з треку (направляючої), що кріпиться до капітальної стелі, або металевої конструкції за допомогою спеціальних елементів – підвісів. Це один з самих відповідальних етапів, оскільки потрібно витримати рівень висоти та влаштувати поворотні ділянки, що б в подальшому при використанні секцій, вони максимально плавно пересувалися на роликах по підвісній системі.
Секції заводять через ревізійну шину. Це наступний етап, під час якого відбувається регулювання секцій, регулювання дверей (в секціях, які мають такі елементи) .
Лицьові панелі – фінальний етап, після якого перевіряється робота всієї системи, остаточні регулювання по висоті та рівню.
Влаштування розсувних мобільних стін найкраще рішення для мобільності вашого приміщення, широкий вибір декоруючих панелей, конфігурацій, конфігурацій.
Мобільні стіни також можуть бути прозорими рішеннями, для організації вхідних зон в магазинах торгівельних центрів, зонування в адміністративних, спортивних приміщеннях тощо