ОФіСНі ПЕРЕГОРОДКИ

ОФИСНЫЕ ПЕРЕГОРОДКИ ИЗГОТОВЛЕНИЕ И МОНТАЖ

СКЛЯНІ ПЕРЕГОРОДКИ

стеклянные перегородки

РОЗСУВНІ ПЕРЕГОРОДКИ

раздвижные перегородки

САНТЕХНІЧНІ ПЕРЕГОРОДКИ

стеклянные перегородки

Швидко та надійно проконсультуємо з питань проектування та влаштування перегородок в Вашому проекті, підготуємо кошторис, найдемо рішення для вас. Працюємо по Україні

A-WaLL (ЕВОЛ СИСТЕМС) - офисные перегородки от производителя
ВІД ІДЕЇ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ

БЕЗКОШТОВНА
консультація для вашого проекту

Починаючи ваш проект, Ви хочете отримати очікуваний і ексклюзивний результат, згідно Вашого бюджету та особистих уподобань. Будь то офіс, квартира, або торгове приміщення – вибір нашого асортименту перегородок дозволить здійснити будь-який проект
A-WaLL (ЕВОЛ СИСТЕМС) - офисные перегородки от производителя
ПЛАНУВАННЯ ПРОЕКТУ

ДОПОМОГА
при складанні кошторису

Звернувшись до нас, ви отримаєте докладну і детальну консультацію, безкоштовний замір і складання кошторису Вашого проекту. Ми допоможемо знайти те рішення, яке буде ексклюзивним і вписуватися в ваш бюджет. Технічна консультація та супровід на кожному етапі.
A-WaLL (ЕВОЛ СИСТЕМС) - офісні перегородки від виробника
РЕАЛІЗАЦІЯ ПРОЕКТУ

ПРИСТОСУВАННЯ
до будь-якого проекту

Термін реалізації вашого проекту обговорюється. Стандарти на виконання робіт не можуть бути порушені, але ми працюємо за схемою 24/7 і готові розглянути варіант роботи навіть в святковий час. Ми розуміємо всю відповідальність перед замовником і виконаємо роботи вчасно

A-WaLL (ЕВОЛ СИСТЕМС) – офісні перегородки від виробника. НАША ПРОПОЗИЦІЯ

 • Вертикальний та горизонтальний профіль
 • Заповнення в одне скло, два скла, або ЛДСП
 • Декорування та фарбування профілю
Основа конструкції стаціонарних перегородок – каркас з алюмінієвих профілів, що обрамляє панелі з прозорим, напівпрозорим, глухим або комбінованим заповненням.

Швидкість і відсутність мокрих процесів при монтажі стаціонарних перегородок дозволяє виконувати перепланування приміщень навіть в працюючому офісі.

НАША ПРОПОЗИЦІЯ

 • Звукоізоляція 30-58 дБ
 • Рішення для конференц залів, квартир, торгівельних центрів
 • Можливість індивідуальної реалізації проектів
Система глухих перегородок, що трансформуються. Має гарні звукоізоляційні властивості. Прекрасно вписується в будь-який інтер’єр за рахунок широкого вибору оздоблювальних матеріалів. Велика кількість можливих конфігурацій.

Вибір варіанту паркувальних місць секцій, установка дверних блоків, підконструкції, віконних блоків

НАША ПРОПОЗИЦІЯ

 • Скло 8,10,12 мм
 • Фурнітура для розсувних та розпашних конструкцій
 • Рішення для готелів, торгівельних центрів, приватних інтер’єрів
Скляні перегородки – відмінне дизайнерське рішення. Вони візуально розширюють простір. Абсолютно прозорі суцільноскляні перегородки і двері можна використовувати в офісних, виробничих і торгових приміщеннях, а також для фасадного скління вітрин.

Популярна система перегородок, яка користується великим попитом в сучасних офісах. У даній системі перегородок використовується тільки загартоване скло, що залишають або прозорим, або декорують плівкою, логотипами компанії та ін.

НАША ПРОПОЗИЦІЯ

 • Перегородки для туалетів
 • Перегородки для душових
 • Перегородки для зон переодягання персоналу
Сантехнічні конструкції служать для створення зони приватності в туалеті, можуть використовуватися для зонування приміщення, застосовуються з метою приховування інженерних комунікацій, а так само для створення стильного і сучасного дизайну.

Туалетні перегородки зазвичай виготовляються з:

 • ЛДСП
 • Різних пластиків HPL
 • Скло

НАША ПРОПОЗИЦІЯ

 • Стінові панелі
 • Перила та огорожі
 • Скляні козирки
 • Двері
Стінові панелі служать в першу чергу для декоративного оздоблення стін і колон. Вони можуть бути реалізовані з різних матеріалів, таких як: дерево, hpl, скло, дзеркала, тканина і багатьох інших.

Перила та огорожі створюються в першу чергу для забезпечення безпеки в приміщенні або на вулиці. Можлива реалізація різних типів і заповнень між стійками. Найпопулярнішим видом є огородження з нержавіючої сталі і з загартованого скла.

Скляні козирки – прозорі рішення, з гартованого трипліксованого скла та спеціальних систем кріплення. В залежності від конфігурації і розмірів, підбирається свій матеріал кріплення та товщина і розміри тріплексу

Офісні двері – важлива частина в інтер’єрі будь-якого робочого приміщення, де розташовано багато кабінетів і кімнат працюючого персоналу. Такі двері вибираються в залежності від функціонального призначення, вони виконані з різних матеріалів і мають різний дизайн.

стационарные офисные перегородки
ОТРИМАЙТЕ БЕЗКОШТОВНУ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Маєте бажання зонувати ваші приміщення? Ми можемо це зробити. Ми пропонуємо безкоштовну консультацію, щоб досягти ваших цілей.

A-WaLL (ЕВОЛ СИСТЕМС) – офісні перегородки від виробника.

ПОЧИНАЄМО ПЛАНУВАТИ РАЗОМ

СЕРЕД НАШИХ КЛІЄНТІВ

ми дуже цінуємо роботу з нашим клієнтами, адже більшість з них повторно звертаються до нас через деякий час за новими роботами